Subjektivní recenze hlavně metalových alb

Nu-metal a komerce

Cocotte minute - Proti sobě

25. září 2010 v 10:59 | Geniální vlk
Tohle album mě ze začátku nebavilo. Čekal jsem další zábavné Czeko a ono takové nebylo. Pak jsem to s ním ještě ale zkusil a nějak mě chytlo.

Linkin park - A thousand suns

12. září 2010 v 13:18 | Geniální vlk
Pár songů Linkin park mi kdysi kamarád poslal na mobil a jejich starší alba jsem si poslechl při svém malém průzkumu nu-metalu. Nebyly sice kdovíjak hluboké, ale alespoň zábavné, chytlavé a vokálně pestré (rap, čistý zpěv, chraplák i scream - to je dost). Teď vydali novou desku, ke které bych se tu rád vyjádřil.

System of a down - Toxicity 2

16. března 2010 v 15:28 | Geniální vlk
Když System of a down vydali průlomové Toxicity,zbylo jim ještě mnoho songů,které se na něj nevešly. Brzy na to bylo vydány jejich finální verze na desce Steal this album. Ještě před tím však stačily demo verze všech songů uniknout na internet pod názvem Toxicity 2.

Serj Tankian - Elect the dead

23. prosince 2009 v 15:35 | Geniální vlk
Serje Tankiana znám jako většina lidí proto,že dělá zpěváka kapele System of a down. V době,kdy jsem ještě nebyl moc hudebně vzdělaný jsem ze spolužákova mobilu zaslechl Toxicity,tu jsem si nechal poslat a strašně se mi tehdy líbila (bohužel jsem ji poslouchal tak často,že teď už se mi úplně ohrála). Tak jsem scháněl více Systémovských songů a jednou jsem v Pětce od Zellera viděl Tankianův videoklip k nějaké písni (už ani nevím ke které). Pod jejím vlivem jsem si stáhnul nejprve Empty walls,pak další písně a nakonec celé album Elect the dead.

Cocotte minute - Czeko

17. listopadu 2009 v 15:39 | Geniální vlk
Dostal jsem chuť na něco českého. Rozhodl jsem se stáhnout si album Czeko od nu-metalových Cocotte minute (ne koupit,jen stáhnout,protože nu-metal je komerce a za komerci my znalí posluchači zásadně neplatíme),které už jsem trošku znal od kamaráda.

 
 

Reklama